головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
26-12-2016

Фіскальна служба застерігає від виконання незаконних вимог «телефонних шахраїв»

Звертаємо увагу, що напередодні свят в Черкаській області (як і загалом в Україні) почастішали провокації та вимагання грошей у посадових осіб підприємств і підприємців.

За численними повідомленнями
керівників і бухгалтерів підприємств та підприємців зловмисники телефонують та вимагають гроші від імені посадових осіб ДФС – керівництва головного управління в області та керівників державних податкових інспекцій області.

Просимо черкащан бути уважними і ні в якому разі не піддаватись на провокації.

Перше, що потрібно пам’ятати – вимагателі дуже переконливі, але вони не розраховують, що «клієнт» замість виконання поставлених вимог, перевірятиме їх законність. Тому рекомендуємо обов’язково пересвідчитися, що вас ошукують, перетелефонувавши за робочим номером телефону керівника органу ДФС, який «запрошує» вас до себе з грошима.

Також можна уточнити це за номером телефону сектору комунікацій відділу організації роботи головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-34, або за номером телефону довіри головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-81.

Друге, що потрібно зробити – обов’язково поінформувати про діяльність шахраїв громадські підприємницькі організації міста/району, які наразі проводять запобіжні роз’яснювальні заходи із своїми членами.

Також просимо підприємців і бухгалтерів обов’язково поширити серед своїх колег і знайомих інформацію про можливі зловживання з боку вимагателів та зазначений вище спосіб перевірки відомостей, повідомлених псевдофіскалами.

Начальник головного управління ДФС у Черкаській області Максим Криштопа наголосив, що жоден керівник органів ДФС не телефонує з вимогами про гроші:«Ніхто не може телефонувати з незаконними вимогами від імені ДФС. Такі атаки на бізнес з боку шахраїв періодично відбуваються, і не тільки у нас в області. Зараз із наближенням свят це знов стає актуальним. Ці люди не мають жодного відношення до служби».

Також він заявив, що антикорупційна складова є найважливішим чинником роботи головного управління: «Я особисто і заступники налаштовані рішуче проти корупціонерів і нечесних на руку людей у колективі. Особливо зараз нам треба працювати і працювати ефективно. Зараз немає часу на «зайві» справи».

М.Криштопа закликав громадські організації обов’язково поширити вказану інформацію серед своїх членів та розповісти підприємцям та посадовим особам підприємств, як протидіяти вимагателям. 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa