головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
21-12-2016

Проект «Право платника»: Декларація Діда Мороза

В Головному управлінні ДФС у Черкаській області нагадали про особливості оподаткування доходів, отриманих у Новорічні та Різдвяні свята аніматорами, музикантами, танцівниками, а також виробниками і продавцями новорічних прикрас, продавцями піротехнічної продукції і ялинок.

Так, порядок оподаткування доходів та сплата податків залежить від статусу конкретного платника: фізична особа – підприємець; найманий працівник; працює за договором цивільно-правового характеру або надає послуги самостійно без державної реєстрації.

Якщо послуги надає/новорічні товари (продукцію) продає фізична особа – підприємець у межах підприємницької діяльності у 2016 році, він зобов’язаний включити такі доходи до загального оподатковуваного доходу за звітний рік, подати податкову звітність та сплатити податки відповідно до обраної системи оподаткування.

Так,

ФОП на загальній системі оподаткування:


подає по строку 9 лютого 2017 року Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік (за оновленою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821) та Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (Додаток 5);

сплачує по строку 9 лютого 2017 року єдиний внесок за ставкою 22 відс. та по строку 17 лютого 2017 року податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) з доходів за ставкою 18 відс. і військовий збір за ставкою 1,5 відс.

ФОП на спрощеній системі оподаткування І та ІІ груп
:

подає по строку 1 березня 2017 року Декларацію платника єдиного податку та по строку 9 лютого 2017 року Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (Додаток 5);

сплачує по строку 19 січня 2017 року єдиний внесок за ставкою 22 відс. та щомісяця до 20 числа єдиний податок.

ФОП на спрощеній системі оподаткування ІІІ групи:


подає по строку 9 лютого 2017 року Декларацію платника єдиного податку за IV квартал 2016 року та Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів (Додаток 5);

сплачує по строку 19 січня 2017 року єдиний внесок за ставкою 22 відс. та по строку 17 лютого 2017 року єдиний податок за ставкою 3 або 5 відс.;

Доходи, отримані після Нового 2017 року, оподатковуються за правилами і ставками 2017 року відповідно до обраної системи оподаткування


Якщо послуги надає/новорічні товари (продукцію) продає у 2016 році особа без держаної реєстрації, вона зобов’язана самостійно до 1 травня 2017 року задекларувати отримані доходи, подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік (за оновленою формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821) та сплатити до 1 серпня 2017 року податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відс. та військовий збір за ставкою 1,5 відс.

Не подають декларації «новорічні персонажі», які працюють на вечірках, дитячих святах, беруть участь в театралізованих виставах тощо, організованих юридичними особами або приватними підприємцями та отримали свій заробіток або винагороду за договорами цивільно-правового характеру. Розраховують та відраховують податки з їхніх доходів та відображають у відповідній звітності у даному випадку податкові агенти (юридичні особи або фізичні особи – підприємці – організатори свят).

Як правильно скласти Податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2016 рік за оновленою формою (наказ Міністерства фінансів України від 15.09.2016 №821) дивіться наступного тижня у спеціальному відео огляді ГУ ДФС у Черкаській області на каналі проекту «Допомога платнику» в YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCKJFJnNkoRLlDwMm0nUi8Nw Чекаємо питань за адресою help_payer@ukr.net

Вебінар про те, як оподатковуватимуться доходи громадян та підприємців у 2017 році запланований на перші робочі дні січня прийдешнього року.
 

Головне управління ДФС у Черкаській області

сектор комунікацій

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa