головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
21-12-2016

Черкащанам варто поквапитися подати декларацію для реалізації права на податкову знижку за 2015 рік

Громадянам, які мають право на податкову знижку за наслідками 2015 року необхідно подати відповідну декларацію про доходи та копії підтвердних документів (для прискорення перерахунку) до 31 грудня поточного.

Ті, хто не встигне цього зробити, втратять право на нарахування податкової знижки за 2015 рік, адже згідно норм Податкового кодексу України, таке право на наступні роки не переноситься. Про це нагадав начальник відділу адміністрування податку на доходи фізичних осіб, майнових податків і зборів з фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області Віталій Лушников.

Декларації про майновий стан і доходи слід надавати до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації) декларанта. Форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859 (можна завантажити за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z1298-15 ).

Перелік витрат платника, дозволених до включення до податкової знижки, визначено ст. 166 Податкового кодексу України. Так, за 2015 рік дозволено до включення до податкової знижки наступні витрати:

- частину суми процентів, сплачених за користування іпотечним кредитом;

- пожертвування або благодійні внески неприбутковим організаціям (розмір внесків не повинен перевищувати 4% від суми загального оподаткованого доходу за звітний рік);

- суму коштів, сплачених на користь закладів освіти для компенсації вартості навчання (понесені у 2015 році витрати на здобуття середньої професійної або вищої освіти платника податку та/або члена його сім’ї першого ступеня споріднення не повинні перевищувати 1710 грн, у розрахунку за кожний повний або неповний місяць навчання протягом звітного податкового року);

- страхові платежі (внески, премії) за договорами довгострокового страхування життя та пенсійні внески в рамках недержавного пенсійного забезпечення (понесені у 2015 році витрати не повинні перевищувати у розрахунку за кожний з повних чи не повних місяців звітного податкового року, протягом яких діяв договір страхування, при страхуванні платника – 1710 грн, при страхуванні члена сім’ї платника податку першого ступеня споріднення – 855 грн;

-  суму витрат на оплату допоміжних репродуктивних технологій (включається сума витрат не більша, ніж сума, що дорівнює третині доходу у вигляді заробітної плати за звітний податковий рік);

- суму витрат на оплату державних послуг, пов’язаних з усиновленням дитини, включаючи сплату державного мита;

- суму коштів, сплачених у зв’язку з переобладнанням транспортного засобу з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива;

- суму витрат на сплату видатків на будівництво (придбання) доступного житла, визначеного законом, у тому числі на погашення пільгового іпотечного житлового кредиту, наданого на такі цілі, та процентів за ним.

В.Лушников розповів, що на даний час жителі Черкаської області подали 4425 декларацій для реалізації права на податкову знижку, у яких заявлено до повернення 5,35 млн.грн. 3900 декларантів уже отримали 5,12 млн.грн.

Водночас 32902 декларації про отримані за 2015 рік доходи подали черкащани, які зобов’язані їх задекларувати.  Загальна сума задекларованих доходів за минулий рік за деклараціями 1139,3 млн.гривень. За цими деклараціями до місцевих бюджетів надійде 31,852 мільйони гривень податку на доходи фізосіб та 6,130 млн.грн. військового збору. На даний час сплачено 29,1 млн.грн. ПДФО та 6 млн.грн. військового збору.

Понадмільйонні статки за 2015 рік задекларували 51 житель області, які отримали 270,4 мільйони гривень доходів і сплатили 2,1 млн.грн. ПДФО та 408 тис.грн. військового збору.

 

Головне управління ДФС у Черкаській області
сектор комунікацій
 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa