головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
07-12-2016

Міжнародний день інвалідів

На календарі грудень і в перші дні зими вся країна разом зі світовим співтовариством відзначає Міжнародний день інвалідів. Забезпечити своє право на працю людина- інвалід може шляхом безпосереднього звернення до підприємства, установи, організації чи до державної служби зайнятості.

На обліку в Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 35 осіб з інвалідністю. Вибір послуг, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю, у кожному конкретному випадку залежить від мети звернення громадянина до центру зайнятості. Всі вони охоплені профінформаційними та профконсультаційними послугами, 90% інвалідів пройшли обстеження із застосуванням психодіагностичного  тестуваня, оновлено  інформаційні матеріали щодо трудових прав та гарантій інвалідв.В ЗМІ висвітлено можливості служби зайнятості щодо надання допомоги та підтримки особам з обмеженою працездатністю.

Традиційно до Міжнародного для інвалід в центрі зайнятості 02 грудня 2016 року проведено семінар для  20 осіб з інвалідністю. На семінарі піднімалися питання трудової адаптації інвалідів та правової захищеності, які висвітлила  провідний юрисконсульт центру зайнятості Світлана Рухлядко. Запрошений  інспектор з праці Анатолій Фурса повідомив про те, що держава гарантує інвалідам рівні права з усіма іншими громадянами можливості для участі в економічній, політичній і соціальній сферах життя суспільства та створює для інвалідів потрібні умови, які дають можливість вести повноцінний спосіб життя згідно з їх індивідуальними здібностями та інтересами. Також пояснив , які гарантії мають громадяни - інваліди щодо розірвання та укладання трудового договору, відпустки працівникам – інвалідам.

06 грудня проведено ярмарок вакансій для 16осіб з інвалідністю на який запрошено керівника ДП Агрофірма «Іскра» Сергія Кикотя та начальника відділу кадрів СТОВ « Пальміра» Ірину Лісун. На даних підприємствах найбільша потреба в працівниках – інвалідах і представники повідомили про те, які умови праці створені  для інвалідів на даних підприємствах.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa