головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
25-10-2016

12 жовтня 2016 року відбулися парламентські слухання на тему: «Права дитини в Україні: забезпечення, дотримання, захист»

У заході взяли участь керівники профільних міністерств, комітетів Верховної Ради України, уповноважений Президента України з прав дитини, представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, представники місцевих органів влади з усіх областей країни, громадськості.

У своїх виступах учасники слухань головну увагу зосереджували на проблемах дотримання прав дітей у державі.

Акценти були зроблені на погіршенні демографічної ситуації, проблемах захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених дітей, дітей, які постраждали внаслідок воєнних та збройних конфліктів, забезпеченні права дітей на охорону здоров’я, скороченні соціальних програм щодо підтримки дітей, припиненні фінансування санаторно-курортного лікування, оздоровлення та відпочинку дітей, дитячо-юнацьких спортивних шкіл за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, позбавленні багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу пільг на оплату житлово-комунальних послуг, втраті дітьми-сиротами, дітьми, позбавленими батьківського піклування, права на вступ поза конкурсом до вищих навчальних закладів; забезпеченні житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, скасуванні безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Також, під час слухань було всебічно проаналізовано питання захисту прав дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, захисту права кожної дитини на виховання в сім’ї, роботи інтернатних установ, необхідності їх реорганізації (оптимізації) з урахуванням потреби територіальних громад у послугах таких закладів.

Учасники заходу звернули увагу на інформаційну політику українських телеканалів, які перенасичені насильством, агресією, що негативно позначається на емоційному стані дітей та популярні ток-шоу, де обговорюються проблеми родин з шокуючими подробицями, які стосуються дітей, що є неприпустимим.

Водночас відмічалося, що в умовах нових викликів у забезпеченні прав дітей, породжених російською військовою агресією та соціально-політичною кризою України, необхідно зберегти систему державних та комунальних органів, до компетенції яких належить захист прав дітей та соціальний супровід сімей з дітьми.

За підсумками обговорень різнопланових питань, у часники слухань дійшли висновку, що в умовах сьогодення потребує визнання державної політики щодо захисту прав дітей однією з пріоритетних складових комплексної державної політики, об’єднання зусиль органів державної влади, органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства навколо забезпечення сталого розвитку дітей, дотримання Конвенції ОН про права дитини.

Парламентські слухання показали актуальність теми захисту прав дітей в українському суспільстві та визначили низку завдань, які необхідно розв’язати, як на центральному рівні, так і на місцях. 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa