головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
17-02-2016

10 районів та міст області уже визначилися зі штатним розписом державних реєстраторів

Інші ж регіони Черкащини мають затвердити його до кінця тижня. Таке доручення дав заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Сергій Овчаренко. Він додав, що не пізніше 30 квітня райдержадміністрації та міськвиконкоми розпочнуть надавати послуги у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, а також речових прав на нерухоме майно.

Такі новації пов’язані зі змінами у чинному законодавстві України. Згідно з ними зараз в усіх областях України відбувається процес децентралізації та демонополізації адміністративних сервісів у сферах реєстрації бізнесу й речових прав на нерухоме майно від територіальних органів юстиції до райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Органи влади Черкащини на місцях мали до 16 лютого затвердити структуру та штатний розпис, якими передбачено посади державних реєстраторів. 10 районів та міст уже визначилися з кількістю посад державних реєстраторів на місцях. Так, по дві посади передбачені в Городищенському, Жашківському, Золотоніському, Лисянському, Маньківському, Шполянському та Чорнобаївському районах, по три в Чигиринському та Черкаському, а також одна на Христинівщині. В Умані буде 5 реєстраторів, Каневі – 3. Однак, в районах визнають, що необхідно збільшити штатну чисельність держреєстраторів. З цією метою ОДА вже направила листа на Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України з пропозиціями щодо збільшення їхнього штату на місцях.

Майбутніх реєстраторів безкоштовно навчатимуть фахівці Державного підприємства «Національно-інформаційні системи», після чого їм видадуть електронні ключі для роботи в системі Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Визначити фахівців з державної реєстрації, які проходитимуть навчання, та облаштувати робочі місця мають вже 15 березня, зауважив Сергій Овчаренко.

– Звичайно, нова система викликає чимало запитань. Ми ж маємо мінімізувати ризики у сфері державних реєстрацій, – додав він. – Тож, аби роз’яснити нову систему державних реєстрацій та права українців в ній, ми на початку березня разом з правоохоронними органами та представниками СБУ проведемо зустріч з громадськістю. 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa