головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
15-02-2016

В місті Полтава пройшов атестаційний семінар з кіокушин карате

Справжнє свято спорту, сили і духу пройшло в м. Полтава під самий Новий рік. У цьому місті проходив грандіозний зимовий навчальний атестаційний семінар з кіокушин карате, під керівництвом заслуженого тренера України Всеволодова С.С. 5 дан. Більше 400 спортсменів з усієї країни провели 4 дні в складних, але дуже цікавих заняттях.

Величезна кількість прийомів і нових комбінацій, ката (формені вправи), вправи на загальну фізичну підготовку,  це тільки частина того що побачили і спробували зробити спортсмени. Ну і звичайно апогеєм всього став сам іспит на пояси. Потрібно було бачити, як першокласники хвилювалися і знову і знову привертали увагу свого тренера до себе, що б він подивився і сказав: „правильно, я роблю чи ні”.

Сам іспит проходив більш семи годин. Знання та вміння виконувати техніку і ката проведення поєдинку на високому рівні, ну і звичайно ж бажання, ось основні критерії за якими легенда карате С.С. Всеволодов проводив іспит. Найбільшою на думку шихана (вчителя в перекладі з японського) є небажання і зневажливе ставлення до карате. Іспит проходив в досить жорстких умовах і звичайно не всі витримали і здали. Наше місто представляла команда і з семи чоловік. під проводом тренера Дробязко А.М. I дан. Загалом команда отримала позитивну оцінку від С.С. Всеволодова, хоча до окремих спортсменів і були зауваження.

Особливо шихан зазначив техніку бою і виконання класичної техніки на вищому рівні нашого спортсмена Луганського Віталія. Хоча краще сказати, що хлопці показали себе з кращого боку, до речі деякі з них були на цьому заході вперше. Результат не змусив себе чекати. За результатами іспиту Луганський Віталій здав на синій пояс, Дроб'язко Георгій, Карпич Олександр також на синій пояс. Капран Антон на помаранчевий пояс з смужкою, Папоян Артур, Татарчук Віталій, Чубар Віталій здали на свій перший в житті помаранчевий пояс.

Вітаємо хлопців та бажаємо їм подальших успіхів у спорті та прославлення нашого міста. Окрема подяка меру міста Золотоноша Войцехівському В.О. за допомогу в організації поїздки.

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa