головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
15-02-2016

Перелік водних об’єктів, що виставлятимуть на земельні торги, поповнився

В облдержадміністрації погодили 9клопотань суб’єктів господарювання області про включення водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою до складу тих, які виставлятимуться на земельні торги. Таке рішення прийняли під час засідання комісії ОДА з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів, а також тих, які не входять до складу певного району. Нараду провів голова комісії, перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

Розглядали клопотання щодо об’єктів у Христинівському, Уманському, Маньківському, Золотоніському, Жашківському та інших районах регіону, межі яких сягають до декількох десятків гектарів.Декілька клопотань перенесли на наступне засідання комісії, зокрема після узгодження площ водних об’єктів; вивчення питань наявності в адміністративних межах відповідних районів об’єктів природно-заповідного фонду; приведення паспортів водного об’єкта у відповідність до технічної документації.

Нагадаємо, у питанні оренди водних об’єктів виникали певні труднощі, пов’язані з відсутністю чіткого механізму його вирішення, тому виникала соціальна напруга серед орендаторів. Це, у свою чергу, призводило до недотримання плати за оренду водних об’єктів. Питання зрушилось влітку минулого року, відколи почала працювати створена при ОДА комісія.

– Згідно з відповідним розпорядження облдержадміністрації управлінню агропромислового розвитку делеговані повноваження готувати документи, необхідні для передачі в користування на умовах оренди водних об’єктів, розташованих на території області, – пояснює Віталій Коваль, – та за рішенням комісії укладати й розривати договори оренди, виступати організаторами торгів із продажу права користування на умовах оренди водних об’єктів із земельними ділянками. На сьогодні обласна влада здійснила необхідні кроки та зняла напругу в питанні надання в оренду водних об’єктів.

 
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa