головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
03-11-2015

Золотонісцям знову нагадують про безкоштовне вивезення листя

Наприкінці жовтня та протягом перших днів листопада Золотоноша знову в диму. І справа не стільки у торфовищах, що час від часу тліють на околицях. Мешканці міста традиційно та вперто продовжують влаштовувати згарища на власних городах. Практика традиційна, але щороку досягає нових, більш страшних масштабів.

Проблему на місцевому рівні намагались централізовано вирішити ще місяць тому. Тоді у засобах масової інформації золотоніські комунальники повідомляли, що цієї осені для любителів ароматного диму працюватиме спецпропозиція. Віднині, мовляв, усе органічне сміття, аби уникнути спалювання, вивозитиметься абсолютно безкоштовно. Людей закликали лише зібрати купки біля власних домоволодінь та попередньо зателефонувати до “Міського водоканалу” .

Та віз, як писав класик, і донині там. Ініціатива, попри свою простоту та актуальність, не знайшла підтримки серед містян. Дехто недовірливо списував оголошення на передвиборчі обіцянки, декому ж просто ліньки зателефонувати до комунальників.

В управлінні ЖКГ ще раз просять місцевих мешканців з розумінням поставитись до екологічної ситуації в Золотоноші. Закликають і надалі адресно звертатися з приводу вивезення сухої городини до “Міського водоканалу” (5-21-19, 2-36-33, 5-26-47), адже фізично промоніторити всі вулиці на предмет зібраного бадилля та листя неможливо.

Окрема ж прохання фахівці адресують небайдужим золотонісцям. В разі виявлення подібних джерел вогню та диму, завжди можна звернутися на “гарячу лінію” міського голови. Скарги не недобросовісних містян вислухають за телефоном 5-21-72. Від завтра на вулицях вже працюватиме адмінкомісія для боротьби з подібними явищами.

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa