головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
24-09-2015

«Золотий» дебют золотоніських боксерів: троє спортсменів привезли до міста перші місця

Золотоніські атлети вперше в історії взяли участь у обласних змаганнях з боксу серед дорослих у Черкасах і одразу здобули нагороди вищого ґатунку. Наші спортсмени міського клубу «Центуріон», Сергій Мунька (до 60 кг.), Євген Мазур (до 56 кг.) і Ярослав Литвиненко (до 75 кг.), у досить напруженій та, часом, нерівній у плані досвіду боротьбі зуміли привезти до міста «золоті» медалі, а також здобули право представляти Золотоношу на Чемпіонаті України у Запоріжжі вже за місяць. Тренер чемпіонів Олександр Воробйов прокоментував дебют земляків.

За словами Олександра Трофимовича, золотонісці очікувано очолили п’єдестал у своїх вагових категоріях. Навіть незважаючи на те, що нашим хлопцям протистояли статусні боксери, за плечима у яких десятки поєдинків на різних рівнях.


- Нас не перший рік запрошують взяти участь у подібних змаганнях серед чоловіків старших 22-х років, але потенціалу дещо не вистачало, – говорить Воробйов. – До цьогорічних змагань ми планомірно готували одразу трьох бійців, але знали, що буде досить непросто. Скажімо, для Жені Мазура це були другі змагання в житті, до яких він підійшов із третім спортивним розрядом і маючи за плечима лише кілька повноцінних поєдинки. А усі три його суперники мали неабиякий досвід (один із них і взагалі провів 88 боїв у своїй кар’єрі) і звання кандидатів у майстри спорту. У фіналі Мазуру протистояв дорослий 30-річний чоловік. Тим приємнішою стала його перемога.

Особливі сподівання покладалися на Сергія Муньку, який окрім Золотоноші тренується у обласному центрі у відомого наставника Андрія Мальованого і має за плечима кілька років участі у складі збірної області.

- Це талановитий хлопець, який має неабиякий потенціал і приємно, що він виправдав усі аванси. Покладаємо на нього великі сподівання. Сергій уже сьогодні може бути взірцем для майбутнього покоління, – підкреслює Трофимович, як лагідно називають його вихованці.

А Ярослав Литвиненко взагалі проводив свої перші бої на такому рівні. Незважаючи на те, що він виступав у категорії «В», це жодним чином не нівелює його перемогу, адже до фіналу він дістався впевнено.

- Це наша ще одна гордість. Ярик продемонстрував досить зрілий бокс і довів, що готовий до нового рівня. В фіналі йому протистояв досвідчений місцевий боксер, якому він майже не залишив шансів у ринзі.

Для нашого міста це дійсно неабиякий успіх, до якого ми йшли досить довго.

- Напередодні змагань я говорив хлопцям, що ми їдемо виключно за перемогою, – підкреслив Олександр Воробйов. – Приємно було бачити, як горіли очі в усіх трьох спортсменів, з яким бажанням вони готувалися до цих змагань. Напевно це й зіграло вирішальну роль, адже у ринзі жоден не дозволив собі хоч краплі роз концентрації, чітко дотримуючись плану на кожен окремий бій.

До цього успіху причетний і бійцівський клуб «Едельвейс» із Чорнобаю, адже сам Олександр Трофимович живе в цьому селі і щодня приїжджає до Золотоноші, щоб передавати свої навички і вміння наших хлопцям і дівчатам.

- Для нас не існує розподілу на чорнобаївских чи золотоніських. Куди важливіше, щоб молодь зростала здоровою і була відлучена від негативних впливів вулиці. Саме для цього ми працюємо і живемо. І якщо серед бажаючих позайматися ми ще зможемо виокремити спортсменів із спортивними задатками, для всіх нас це великий плюс.

Не секрет, що батьки не в захваті від занять своїх дітей боксом, слідуючи стереотипам про травмонебезпечність цього виду спорту.

- Цей вид спорту не настільки небезпечний, як комусь здається, в першу чергу ми змушуємо спортсменів думати головою, приймати миттєві рішення і проявляти свої кращі бійцівські якості. В житті ці риси обов’язково стануть в нагоді. Тому я б не говорив, що треба боятися цей вид спорту. Переконаний, що все залежить від самого спортсмена, адже усі види спорту загрозливі для життя.


Зрозуміло, що державна підтримка спорту в нашій країні залишає бажати кращого. Тому на місцевому рівні залишається сподіватися лише на небайдужих людей. Для участі у цих змаганнях власні кошти боксерам і тренерському штабові виділив підприємець Ігор Пауков, до допомоги долучився і Вячеслав Пождін, котрий завжди підтримує нашу команду. Не залишаться без підтримки наші новоспечені чемпіони і з боку міської влади: на сьогодні меом міста Віталієм Войцехівським ухвалено рішення заохотити боксерів.


Спілкувалась Анастасія Лазоренко

 

 

 

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa