Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Золотоніська ОДПІ провела нарахування плати за землю фізичним особам
09.05.2013

 Відповідно до Податкового Кодексу України Золотоніська ОДПІ провела нарахування земельного податку громадянам, які мають у власності або користуванні земельні ділянки та не мають пільг щодо сплати податку. По місту Золотоноша та Золотоніському району таких громадян налічується 13487. Від них очікується надходження 1,1 млн. гривень податку.

 

Пільги зі сплати податку отримали 16374 чоловік. Серед них 15292 пенсіонера за віком, 424 інвалідів першої та другої груп, 300 чорнобильців, 133 ветерана війни, 225 багатодітних. Ще 223 громадянина отримали пільги частково, бо мають кілька земельних ділянок, або мають ділянки, на які пільга не розповсюджується. Загальна сума наданих пільг становить 1,09 млн. гривень.

 

До першого липня платникам видадуть повідомлення про внесення податку, який необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення повідомлення.

 

Податок за землю обчислюється відповідно до нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а у випадку, якщо її не проведено – відповідно до ставок, затверджених місцевою радою. Громадяни – власники земельних ділянок можуть звернутися по понеділкам та середам із державним актом на землю до Управління Держземагенства у Золотоніському районі, яке розташоване у м.Золотоноша, вул.Шевченка, 70, каб.209 і замовити нормативну грошову оцінку земельної ділянки, яку надати до Золотоніської ОДПІ для нарахування податку.

 

У разі виникнення запитань щодо нарахування та сплати податку, можна звернутися до Золотоніської ОДПІ за адресою: м.Золотоноша, вул.Шевченка, 153 каб. 208.

 

Золотоніська ОДПІ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com