Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

В Золотоніському міськрайонному центрі зайнятості ведеться активна робота з безробітними по створенню резюме
05.02.2018

Фахівці центру зайнятості порадять як гідно представити себе роботодавцю та допоможуть у складанні відеорезюме. Роботодавець за таким резюме може побачити реальну людину й одразу ж скласти перше враження про нього, оцінити його перспективність, уміння висловлювати думки та презентувати себе. Це в рази підвищує ефективність працевлаштування шукачів роботи. Після перегляду такого резюме він вирішить, чи запрошувати людину на співбесіду.

Так, в жовтні 2017 року було відзняте відеорезюме Шмиг Анни яка закінчила Одеську юридичну академію і шукала роботу в сфері юриспруденції. Саме в цей період директор Золотоніської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат Коновал Ніна шукала на посаду юриста молодого спеціаліста. Переглянувши відео Ані вона зрозуміла, що дівчина це той хто їй потрібний і прийняла її на роботу.

На сьогодні Анна працює на своєму першому робочому місці. Колеги дуже нею задоволені, оскільки вона дуже старанна, відповідальна і готова завжди вчитися новому.©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com