Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

2018 рік проголошено роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!», спрямованого на підвищення правової культури українців
19.01.2018

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме форм

уванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.
Як відзначили в АП, відповідну ініціативу Президента й уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ. Зокрема, під час обговорення глава держави повідомив, що пропонується започаткувати спільну програму «Я маю право».

«І це буде не просто правова безоплатна допомога в судах, яка є і зараз. А це – безоплатні юридичні консультації, на які матимуть право найменш захищені верстви населення», - наголосив Порошенко.

Крім того, підписаним  указом доручається Кабінету міністрів України затвердити план заходів із реалізації зазначеного проекту. Так, уряд має забезпечити інформування громадян про гарантовані їм Конституцією та законами права у відповідних сферах через ЗМІ, шляхом запровадження телефонних «гарячих ліній», організації зустрічей з громадянами за місцем проживання, виготовлення інформаційних матеріалів.

Крім того, мають здійснюватися комунікаційні заходи з метою запровадження реалізації цього проекту.

Кабінет міністрів повинен щоквартально інформувати Президента про хід проведення Року реалізації проекту «Я маю право!».

Також документ визначає, що органи місцевого самоврядування мають сприяти забезпеченню реалізації цього проекту шляхом проведення відповідної інформаційно-роз’яснювальної роботи. Зокрема, на регіональних телеканалах мають бути створені програми, орієнтовані на підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадян.©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com