Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Журнал «Вісник» запрошує на Національний Агрофорум
15.11.2017

Захід для тих, кому потрібно знати більше

Журнал «Вісник. Офіційно про податки» проводить за підтримки Державної фіскальної служби України та Міністерства аграрної політики та продовольства України  7 грудня 2017 року у м.Київ Національний Агрофорум «Фінанси. Податки. Право».

Місце проведення заходу: готель «Хрещатик» (вул. Хрещатик, 14).

Учасникам пропонується дізнатись офіційну позицію ДФС України, Мінагро та Мін’юсту щодо податків в агросфері (ТЦУ, ПДВ, земельний податок); програм державної підтримки агросектору; почути рекомендації експертів щодо залучення фінансування агробізнесу та протидії земельному рейдерству. А також приєднатись до відкритої дискусії між учасниками та спікерами форуму і отримати консультації з урахуванням специфіки діяльності конкретного підприємства.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті «Вісника» за адресою  http://www.visnuk.com.ua/forum/

Нагадуємо, що триває передплатна кампанію журналу  «Вісник. Офіційно про податки» на наступний рік. Передплатна ціна «Вісника» залишається на наступний рік незмінною і становить для платників податків-юридичних і фізичних осіб – 248 грн. за місячний комплект (чотири журнали + щомісячний додаток-практикум);  для студентів та викладачів економічних факультетів ВНЗ – 148 грн. за пільговий місячний комплект з щомісячним додатком.

Для передплатників журналу не менше ніж на 12 місяців редакція журналу пропонує приз – страховий поліс «Дорожній оберіг» від компанії ПрАТ «ПРОСТО-страхування» (варіант страхування «Преміум» на страхову суму 50 000 грн на одну застраховану особу).

     

      

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com