Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

До уваги суб’єктів господарювання громадського харчування!
11.05.2017

З 01.01.2016 набули чинності обов’язкові вимоги Закону України „Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”. У зв’язку з цим обов’язковим є застосування постійно діючих процедур заснованих на принципах НАССР (ХАССП), які гарантують безпечність харчових продуктів.

Для забезпечення високої якості продукції, керуючись вимогами закону, заклади ресторанного господарства (ресторани, кафе, бари, їдальні, заклади швидкого приготування їжі, піцерії, кав’ярні, кондитерські, бістро тощо) зобов’язані здійснювати постійний контроль виробництва страв в межах запровадженої системи НАССР.

Контроль за реалізацією Закону щодо впровадження постійно діючих процедур, заснованих на принципах НАССР, покладено на Держпродспоживслужбу України, яка розпочне діяльність за цим напрямком з 01.08.2017.

З метою підвищення рівня інформованості власників та адміністраторів закладів громадського харчування з питання безпечності харчової продукції 15 травня 2017 року Державне підприємство „Черкаський науково – виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації” проводить семінар на тему „Розробка та впровадження системи управління безпечністю харчової продукції у закладах громадського харчування. Застосування принципів НАССР”.

Очікувані знання допоможуть визначити подальші напрямки впровадження, функціонування та удосконалення системи управління безпечністю харчової продукції на основі принципів НАССР та світового досвіду в системному менеджменті, який в даний час є самим прогресивним способом управління, що забезпечує випуск безпечної харчової продукції.

Для підтвердження участі в семінарі необхідно надіслати оформлену заявку факсом за номером (0472) 45-74-37 або на e-mail: konkyrs@st.ck.ua з поміткою: „На семінар”.

Вартість участі у семінарі 989,62 грн. за одного учасника.

Учасники отримають методичні та практичні матеріали за програмою семінару, а також свідоцтва учасника.
 

З організаційних питань звертатись за телефоном (0472) 37-15-44.©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com