Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Інформація про роботу міськвиконкому зі зверненнями громадян за січень місяць
01.02.2017

У січні місяці до міськвиконкому надійшло та опрацьовано близько 100 звернень від громадян міста.

Як і в попередні місяці найбільше звернень жителів міста до урядової гарячої лінії по питанню призначення субсидії міським управлінням праці та соціального захисту населення. Людей хвилює несвоєчасне призначення субсидій, відсутність інформації про те, чи нарахована субсидія, автоматичне перерахування субсидії на новий опалювальний період, призначення субсидії на придбання твердого палива.

На ім’я міського голови надійшло 16 звернень з питань земельних відносин та близько 40 звернень із загальних питань (присвоєння окремого адресного номеру, по питанню працевлаштування, щодо порушень правил благоустрою, призначення опіки над малолітніми, надання матеріальної допомоги жителям міста та учасникам АТО) та 3 колективні звернення. Жителі міста звертаються за допомогою у вирішенні питання встановлення обмежувального дорожнього знаку по вулиці, функціонування аптечного кіоску, а також врегулювання взаємовідносин жителів кварталу № 5 з особами ромської національності. Всі ці питання на даний час перебувають на розгляді.

На особистому прийомі у керівництва міськвиконкому побувало 3 осіб. На „Гарячу лінію” звернулося 4 особи.

Жителів міста турбують проблеми благоустрою міста, житлова політика, земельні взаємовідносини, розчищення доріг міста від снігу.

Звернення, що надійшли до міської ради, знімалися з контролю тільки після належного вирішення порушених питань. На кожне письмове звернення в установленому законодавством порядку надана письмова відповідь.©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com