Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Торгівля

Виконавчий комітет Золотоніської міської ради направляє Вам, для розміщення в розділі „Сервіс та відпочинок” в підрозділ «Торгівля» наступну інформацію:

В місті торговельна діяльність здійснюється у понад 245 об’єктах торгівлі усіх форм власності, з них 90% становлять магазини, 2% - підприємства ресторанного господарства, 8 % - кіоски, палатки, та на двох ринки – КП „Міський ринок” та СТ „Центральний ринок –Золотоноша” з облаштованими 596 місцями для торгівлі. На початку 2014 року у місті почали діяти дві значні торгові мережі ТОВ «ЕКО», ТОВ «АТБ» та відкрився бізнес-центр.

Побутові послуги населенню міста надають 28 юридичних осіб та понад 100 фізичних осіб, якими надається 23 види послуг. За 2014 рік побутова мережа збільшилася на 4 одиниці.

Залишається стабільною тенденція зростання обсягів реалізованих послуг, у тому числі реалізованих населенню.

Обсяг послуг, реалізованих населенню, в розрахунку на одного жителя міста становив 314,2 грн.

У 2015 році та 2016-2017 роках продовжуватиметься збільшуватися мережа сфери торгівлі та побуту, розширюватимуться види надання послуг. Місцеві товаровиробники та мережа сфери торгівлі та побуту активно залучатимуться до обласної інформаційної компанії по підтримці місцевого товаровиробника „Товар Черкащини”. Основне завдання якої є, за рахунок реалізації виробленої на території міста продукції, знизити вартість продовольчих товарів населенню.

У місті за рахунок розвитку підприємництва забезпечуватиметься розширення бази підприємств торгівлі. Продовжиться робота щодо перетворення в торговельно-сервісні комплекси великих продовольчих та середніх за обсягами змішаних і непродовольчих магазинів.

За січень – грудень 2014 року підприємствами м. Золотоноша (без урахування бюджетних організацій і установ), для яких надання послуг є основним видом діяльності, реалізовано послуг на суму 68239,7 тис. грн., що у порівняних цінах складає 128,5 % до відповідного періоду минулого року.

Обсяг послуг реалізованих населенню становив 11136,0 тис. грн., що в розрахунку на одну особу жителя за звітний період становив 380,1 грн. Обсяг послуг, реалізованих населенню збільшився на 8,2%.

 

 ©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com