Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Постійні комісії

 Постійні комісій міської ради:

мандатна, з питань депутатської діяльності, етики та питань щодо забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян:

Федорець Валерій Володимирович - (Золотоніська міська партійна організація„Європейська партія України”), голова комісії;

Лисянський Олег Вікторович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина”), заступник голови комісії

Брус Сергій Миколайович - (Золотоніська міська партійна організація„Європейська партія України”), секретар комісії

Коваленко Сергій Олександрович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”);

з питань бюджету, фінансів, цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності:

Нелін Ігор Іванович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”), голова комісії;

Остроглазова Вікторія Володимирівна - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”) - заступник голови комісії;

Зеленська Наталія Іванівна - (Золотоніська міська організація Всеукраїнського об'єднання „Черкащани”) - секретар комісії;

Міхновський Петро Іванович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”);

Зуб Олег Петрович -(Золотоніська міська партійна організація„Європейська партія України”)

- з питань освіти, культури, молодіжної політики та розвитку фізичної культури і спорту:


Боченкова Валентина Василівна - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”), голова комісії;

Міхновська Оксана Федорівна - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”), заступник голови комісії,

Ракітін Ігор Володимирович - (Золотоніська міська організація Всеукраїнського об'єднання „Черкащани”), секретар комісії

Поліщук Олександр Станіславович - (Золотоніська міська партійна організація ВО „Свобода”)

- з
питань будівництва, землеустрою, житлово-комунального господарства та благоустрою:

Короленко Володимир Юрійович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Українське об'єднання патріотів - УКРОП”), голова комісії;

Мірошніченко Володимир Григорович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина”) - заступник голови комісії;

Кузнєцов Сергій Володимирович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”);

Мозговий Сергій Миколайович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина”);

Говоруха Артем Олександрович - (Золотоніська міська партійна організація„Європейська партія України”)

Пузєєв Олександр Олександрович - (Золотоніська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка в Черкаській області)

з питань промисловості, транспорту і зв’язку:

Слюсар Олексій Олександрович - (Золотоніська міська партійна організація ВО „Свобода”), голова комісії;

Касьян Володимир Миколайович - (Золотоніська міська організація Всеукраїнського об'єднання „Черкащани”);

Восколович Владислав Володимирович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”);

Флоренко Олександр Анатолійович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”)

з питань охорони здоров’я, навколишнього середовища та соціального захисту населення:

Жорновий Віктор Юрійович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Всеукраїнське об'єднання „Батьківщина”) - голова комісії;

Сержук Володимир Миколайович - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”) - заступник голови комісії;

Неліна Людмила Тіборівна - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”) - секретар комісії;

Душка Віктор Миколайович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Українське об'єднання патріотів - УКРОП”);

Орленко Тетяна Михайлівна - (Золотоніська міська організація партії БПП „Солідарність”);

Галушка Анатолій Олегович - Золотоніська міська партійна організація Всеукраїнського об’єднання „Свобода"


з питань розвитку підприємництва:

Штанько Андрій Андрійович - (Золотоніська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Черкаській області), голова комісії;

Скиба Владислав Вікторович - (Золотоніська міська партійна організація„Європейська партія України”) - заступник голови комісії;

Норенко Валерій Дмитрович - (Золотоніська міська організація Радикальної Партії Олега Ляшка в Черкаській області) - секретар комісії

Іваненко Анатолій Михайлович - (Золотоніська міська організація політичної партії „Українське об'єднання патріотів - УКРОП”)

 


©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com