Золотоноша - офіційний сайт міста

http://zolotonosha.osp-ua.info/

Звернення міського голови

Шановні друзі!

Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Сьогодні Золотоноша впевнено крокує в новому XXI тисячолітті. Це найбільше місто черкаського лівобережжя та важливий промисловий центр області.

Ми щиро відкриті для взаємовигідного співробітництва й зацікавлені у широкому спектрі партнерських стосунків: від створення спільних виробництв, підготовки спільних проектів технічного переоснащення підприємств, розробки та впровадження нових технологій до участі в наукових, освітніх програмах та культурних обмінах.

Головне багатство нашого міста - люди. Я вірю, що вони своєю чесною і сумлінною працею доведуть: Золотоноша - сучасне європейське місто.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

Золотоноша завжди рада добрим друзям і готова до плідної співпраці!

З повагою -
Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова©Інститут Трансформації Суспільства 2008
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на цей сайт є обов'язковим.
Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів.
Наша адреса: Україна, 01034, Київ, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28(27), e-mail: editor@osp.com