головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика  

    Торгівля

  
    
  
Виконавчий комітет Золотоніської міської ради направляє Вам, для розміщення в розділі „Сервіс та відпочинок” в підрозділ «Торгівля» наступну інформацію:

В місті торговельна діяльність здійснюється у понад 245 об’єктах торгівлі усіх форм власності, з них 90% становлять магазини, 2% - підприємства ресторанного господарства, 8 % - кіоски, палатки, та на двох ринки – КП „Міський ринок” та СТ „Центральний ринок –Золотоноша” з облаштованими 596 місцями для торгівлі. На початку 2014 року у місті почали діяти дві значні торгові мережі ТОВ «ЕКО», ТОВ «АТБ» та відкрився бізнес-центр.

Побутові послуги населенню міста надають 28 юридичних осіб та понад 100 фізичних осіб, якими надається 23 види послуг. За 2014 рік побутова мережа збільшилася на 4 одиниці.

Залишається стабільною тенденція зростання обсягів реалізованих послуг, у тому числі реалізованих населенню.

Обсяг послуг, реалізованих населенню, в розрахунку на одного жителя міста становив 314,2 грн.

У 2015 році та 2016-2017 роках продовжуватиметься збільшуватися мережа сфери торгівлі та побуту, розширюватимуться види надання послуг. Місцеві товаровиробники та мережа сфери торгівлі та побуту активно залучатимуться до обласної інформаційної компанії по підтримці місцевого товаровиробника „Товар Черкащини”. Основне завдання якої є, за рахунок реалізації виробленої на території міста продукції, знизити вартість продовольчих товарів населенню.

У місті за рахунок розвитку підприємництва забезпечуватиметься розширення бази підприємств торгівлі. Продовжиться робота щодо перетворення в торговельно-сервісні комплекси великих продовольчих та середніх за обсягами змішаних і непродовольчих магазинів.

За січень – грудень 2014 року підприємствами м. Золотоноша (без урахування бюджетних організацій і установ), для яких надання послуг є основним видом діяльності, реалізовано послуг на суму 68239,7 тис. грн., що у порівняних цінах складає 128,5 % до відповідного періоду минулого року.

Обсяг послуг реалізованих населенню становив 11136,0 тис. грн., що в розрахунку на одну особу жителя за звітний період становив 380,1 грн. Обсяг послуг, реалізованих населенню збільшився на 8,2%.

 

 

[версія для друку]
  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa