головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика  

    Положення про помічника-консультанта депутата міської ради

  
    
  

Додаток

до рішення міської ради
від 27.12. 2006 №10-5/VІІ
 
Положення
про помічника - консультанта депутата Золотоніської міської ради
 
І. Правовий статус помічника-консультанта депутата Золотоніської міської ради

1.     Відповідно до частини третьої статті 29-1 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” визначити, що депутат Золотоніської міської ради (далі – депутат міської ради) може мати п’ять помічників – консультантів, які працюють на громадських засадах.

2.     Персональний підбір кандидатур на посаду помічника - консультанта депутата  міської ради, організацію їх роботи та розподіл обов’язків між ними здійснює особисто депутат міської ради, який несе відповідальність щодо правомірності своїх рішень.

3.     Помічником – консультантом депутата  міської ради може бути лише громадянин України, який має загальну середню освіту. Помічник консультант депутата міської ради у своїй роботі керується Конституцією України та законодавством України, а також цим положенням.


ІІ. Права та обов’язки помічника – консультанта депутата Золотоніської міської ради


4.     Помічник – консультант депутата Золотоніської міської ради має право:

Входити і перебувати у приміщенні Золотоніської міської ради за пред’явленням посвідчення помічника – консультанта, дотримуючись встановленого порядку.

Одержувати надіслану на ім’я депутата міської ради поштову й телеграфну кореспонденцію, відправляти її за дорученням цього депутата.

За дорученням депутата міської ради брати участь в організації вивчення громадської думки, потреб територіальних громад, інформувати про них депутата міської ради та вносити пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

За письмовим зверненням депутата міської ради та за згодою посадових осіб виконавчого апарату Золотоніської міської ради користуватися копіювально - розмножувальною та обчислювальною технікою.

За дорученням депутата міської ради та за згодою голови постійної комісії міської ради бути присутнім на засіданнях постійних комісій міської ради. А на сесійних засіданнях міської ради – за окремою перепусткою.

За дорученням депутата міської ради бути присутнім на засіданнях дорадчих органів виконавчого комітету Золотоніської міської ради.

На ознайомлення з прийнятими міською радою рішеннями, крім прийнятих на її закритих пленарних засіданнях, а також з інформаційними та довідковими матеріалами, що офіційно поширюються Золотоніською міською радою.

Одержувати за письмовим зверненням депутата міської ради у органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян, на державних підприємствах, в установах і організаціях у встановленому порядку необхідні депутату міської ради для здійснення його депутатських повноважень документи, інформаційні та довідкові матеріали.

Оголошувати підготовлені депутатом міської ради письмові пропозиції, звернення, заяви та інші документи на засіданнях місцевих органів виконавчої влади, органу місцевого самоврядування або подавати їх у письмовій формі.


5.     Помічник – консультант депутата Золотоніської міської ради зобов’язаний:

Дотримуватися вимог Конституції України, законодавства України, а також цього положення.

При виконанні своїх обов’язків не допускати дій, що можуть негативно впливати на виконання повноважень депутата міської ради, утримуватися від заяв та вчинків, що компрометують депутата міської ради.

Дотримуватися високої культури спілкування з посадовими особами і громадянами, працівниками виконавчого комітету Золотоніської міської ради, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та об’єднань громадян.

За дорученням депутата міської ради вивчати питання, необхідні йому для здійснення депутатських повноважень, готувати по них відповідні матеріали.

Допомагати депутату міської ради в організації проведення звітів і зустрічей з виборцями.

Допомагати депутату міської ради у розгляді надісланих на його ім’я поштою або поданих на особистому прийомі пропозицій, заяв і скарг громадян та вирішенні порушених у них питань.

Систематично узагальнювати звернення громадян, інформувати депутата міської ради про підсумки узагальнень.

За дорученням депутата міської ради брати участь в організації вивчення громадської думки, потреб і запитів виборців, вносити йому пропозиції щодо шляхів їх вирішення.

Вести діловодство відповідно до вимог інструкції з діловодства у Золотоніській міській раді та її виконавчому апараті.

Забезпечувати охоронність  документів, що надходять на ім’я депутата міської ради, контролювати своєчасне надходження відповідей на депутатські звернення.

Надавати депутату міської ради організаційно-технічну та іншу необхідну допомогу при здійсненні ним депутатських повноважень.


Додаток
до рішення міської ради
від 27.12. 2006 №10-5/VІІ

 
Опис посвідчення помічника –консультанта
депутата Золотоніської міської ради

 
Помічнику-консультанту депутата Золотоніської міської ради видається посвідчення.

Посвідчення являє собою заламіновану картку розміром 105 на 70 мм.

На лицьовому боці посвідчення вміщено: зображення малого Державного Герба України та герба м. Золотоноші, а нижче – напис: Посвідчення, його номер та термін дії посвідчення.

На зворотньому боці посвідчення вміщена фотокартка розміром 30 на 40мм, друкується текст: (прізвище, ім’я та по батькові) є помічником-консультантом на громадських засадах депутата Золотоніської міської ради (вказується прізвище та ініціали депутата).

Посвідчення підписується міським головою. Фотокартка засвідчується гербовою печаткою Золотоніської міської ради.

Посвідчення помічника – консультанта депутата Золотоніської міської ради видається секретарем  Золотоніської міської ради за письмовим поданням депутата міської ради.

Посвідчення помічника – консультанта депутата Золотоніської міської ради вважається недійсним і підлягає поверненню до Золотоніської міської ради по закінченні повноважень депутата Золотоніської міської ради або за його письмовим поданням.
[версія для друку]
  
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa