головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
07-02-2018

Про заходи з підвищення зарплати, повернення зарплатних боргів та нарахування податків із заробітної плати у 2018 році

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Черкаській області поінформували про результати роботи фіскальної служби області за січень – грудень 2017 року з підвищення рівня заробітної плати в регіоні, виплати зарплатних боргів, висвітлили результати контролю за сплатою податків із заробітної плати та нагадали роботодавцям і працівникам про порядок нарахування податків із заробітної плати у 2018 році.

Так, проведеними за 2017 рік перевірками з повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано 5819 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, 280,14 тис.грн. військового збору та 1014,7 тис.грн. єдиного внеску. До бюджету надійшло 3793,5 тис. грн.

Звітного року на Черкащині виявлено 1693 випадки використання найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано 6973 тис.грн. доходів, в результаті донараховано 1255,1 тис. гривень податку на доходи фізичних осіб. Крім того внаслідок перевірок до державної реєстрації залучено, із сплатою 40,2 тис.грн. податків, 114 черкащан, які здійснювали незаконну підприємницьку діяльність.

В результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ДФС) підвищив рівень заробітної плати 1171 роботодавець – юридична особа та  708 фізичних осіб – підприємців, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 3,4 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

За 2017 рік за результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників 52 погасили заборгованість з заробітної плати в сумі  28290 тис.грн. Як результат, місцеві бюджети одержали додаткових 6197,6 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб. Зокрема виплатили зарплатні борги тринадцять підприємств державної форми власності з часткою державного майна понад 50 % на загальну суму 24129 тис.грн.

Надходження податків із заробітної плати за 2017 рік
. Звітного року платники Черкаської області сплатили 4,12 млрд.грн. податку на доходи фізичних осіб (+1311 млн.грн. до відповідного показника 2016 року): 1030 млн.грн. до державного та 3,090 млрд.грн. до місцевих бюджетів. Податок на доходи фізичних осіб залишається першим серед податкових платежів в регіоні за обсягом надходжень. У доходах зведеного бюджету його частка за минулий рік склала 42,8 відс., у доходах місцевих – 57,7 відс. Також сплачено 318 млн.грн. військового збору (+ 92,2 млн.грн. до 2016 року) та 3,7 млрд.грн. єдиного внеску (+1256 млн.грн.).

Нагадування підприємцям і роботодавцям.
З1 січня 2018 року мінімальна заробітна плата становить у місячному розмірі 3723 грн., у погодинному – 22,41 грн. У 2018 році податкова соціальна пільга становить для будь-якого платника 881 грн. Розмір підвищеної і максимальної податкової соціальної пільги 150% ПCП = 1321,50 гpн; 200% ПCП = 1762 гpн. Граничний розмір зарплати, до якої застосовується податкова соціальна пільга на 2018 рік дорівнює 2470 грн. Вказаний граничний розмір зарплати для застосування пільги залишається незмінним у 2018 році і діятиме до 31 грудня п.р. включно. Щодо нарахування єдиного внеску слід пам’ятати таке. Максимальна величина бази нарахування становить 55845 грн.; максимальний розмір нарахованого внеску12285,90 грн; розмір мінімального страхового внеску 819,06 грн.на місяць. З 1 січня 2018 року на загальних підставах не менше за 819,06 грн. на місяць сплачують ЄСВ фізичні особи – підприємці віднесені до першої групи платників єдиного податку та члени фермерського господарства. Останні зобов’язані у найкоротші терміни стати на облік в ДФС як платники єдиного внеску. Тепер термін сплати внеску для фізичних осіб – підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та членів фермерських господарств – щокварталу

Рекомендуємо дізнатися більше про порядок справляння ПДФО, військового збору, ЄСВ і податків із заробітної плати. Дивіться перший відео огляд податкових змін – 2018  за темою: https://www.youtube.com/watch?v=p1n3xKJvJe4  Презентації, тези, таблички змін – 2018:  http://ck.sfs.gov.ua/okremi-storinki/arhiv2/321956.html Відео семінару за темою: https://www.youtube.com/watch?v=wsu_6LlMUKg&t=68s Тези, табличка: http://ck.sfs.gov.ua/zahodi-dlya-platnikiv/323394.html  

Додаткові питання можна поставити у коментарях до відео або за адресою help_payer@ukr.net 

Зразки звітності підприємців, осіб, які здійснюють незалежну професійну діяльність та громадян за 2017 рік можна завантажити: http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/324062.html

  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa