головна
міські оголошення
робота і навчання
міський форум
візитівка міста історія символіка міські новини фотогалерея мапа
  

міська влада

  
  
  міський голова
  міська рада
  міськвиконком
  Стратегія розвитку міста до 2020 року
  міський бюджет
  державні закупівлі
  регуляторна політика
  державний адміністратор міста
  адміністративні послуги
  Очищення влади
  комунальні підприємства
  участь у проектах
  контакти

  
  

економіка міста

  
  
  стан економіки
  план соціально-економічного розвитку
  підприємства міста
  фінансові установи
  бізнес-інформація
  розвиток малого підприємництва
  пропозиції для інвесторів

  
  

гуманітарна сфера

  
  
  освіта
  охорона здоров'я
  культура
  історичні пам'ятки
  спорт

  
Архів
Українські міста в Iнтернеті

Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика   Міські новини

  
12-07-2017

Інформація про підсумки проведення роботи щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Золотоніської міської ради І півріччя 2017 року

Звернення до органів влади є найбільш поширеною та найдоступнішою для громадян формою діалогу та зворотного зв’язку, тому у виконавчому комітеті Золотоніської міської ради організована робота спрямована перш за все на забезпечення реалізації громадянами України конституційного права на звернення.

У першому півріччі 2017 року до виконавчого комітету міської ради надійшло 185 звернень що на 60 або 24 відсотка менше ніж за аналогічний період 2016 року.

Кількість повторних звернень – 7, неодноразових 10, у порівнянні з минулим роком (26) зменшилась майже на 35 %. Основними причинами надходження цих звернень є низький життєвий рівень громадян, які потребують підтримки, матеріальної допомоги та соціального захисту, а також потреба у поліпшенні життєвих умов, та вирішення тривалих земельних конфліктів між сусідами. Наявність таких звернень свідчить про прагнення громадян звернути увагу органів виконавчої влади до тієї чи іншої проблеми, що виникає на місцевому рівні. В більшості випадків спори з приводу яких звертаються громадяни можливо вирішити лише в судовому порядку про що їм і надається роз’яснення.

За звітний період надійшло 39 колективних звернень, що на 15 відсотків більше ніж у 2016 році. Більшість звернень відносяться до питань благоустрою, їх розгляд включено до бюджетного запиту на 2018 рік.

Питання з якими звернулися громадяни стосуються:

-         соціального захисту населення – 75;
-         комунального господарства – 33;
-         охорони здоров’я – 12;
-         житлової політики – 9;
-         працевлаштування та заробітної плати – 7;
-         аграрного господарства і земельних відносин – 5;
-         транспорту – 5;
-         економіки та цінової політики – 4;
-         освіти – 3;
-         дотримання законодавства – 4;
-         екології та природних ресурсів – 1;
-         культурної спадщини – 1;
-         фінансової політики – 1;
-         інші – 25.

Проведено 25 особистих прийомів міським головою, в тому числі,
17 виїздних. Виїздні прийоми відбувались за місцем мешкання громадян де вирішувались питання загального та особистого характеру.

Результати прийомів регулярно оприлюднюються на сторінках газети „Златокрай” та на офіційному веб сайті міста.

56 звернень або 30 відсотків від загальної кількості склали звернення від найменш соціально захищених категорій громадян – інвалідів, ветеранів війни і праці, членів багатодітних сімей, одиноких матерів, пенсіонерів, дітей війни та інших громадян, які потребують соціального захисту, підтримки та особливої уваги з боку органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо задоволення їх повсякденних запитів та життєвих потреб.

Але на жаль, всі порушені громадянами питання не можливо вирішити позитивно через обмеженість фінансування, особливо ті, що стосуються капітального та поточного ремонту житла, благоустрою, тощо.

Міська рада вживає відповідні заходи щодо задоволення справедливих вимог громадян. Так було вирішено питання з неодноразовими зверненнями жительки міста, щодо усунення перешкод у користуванні землею, а саме прийнято рішення сесії від 20.03.2017 № 21-10/VII та згідно рішення виконкому демонтовано огорожу.

Надана матеріальна допомога багатодітній сім’ї на проведення ремонту квартири, яка була пошкоджена внаслідок пожежі.

Через органи виконавчої влади вищого рівня у І півріччі 2017 року отримано 82 звернення. На „Урядову гарячу лінію” численні звернення масово надходили з питань затримки виплати державних допомог, призначення субсидії, підвищення тарифів на комунальні послуги та виконання Урядової програми „Доступні ліки”.

Усі звернення, які надійшли до виконавчого комітету Золотоніської міської ради у звітному періоді розглянуто в межах чинного законодавства та про результати розгляду повідомлено заявників.

Опрацювання та розгляд здійснювався своєчасно та без порушень. Із загальної кількості:


-         вирішено позитивно – 53;
-         надано роз’яснення – 115;
-         в стадії розгляду – 17.

За І півріччя 2017 року надійшло 2 петиції з них 1 підтримана і розглянута, щодо передачі майна ОСББ, інша перебуває в процесі збору підписів.

Аналіз роботи з питань розгляду звернень громадян, що надійшли до виконкому свідчить про необхідність і надалі не послаблювати увагу з боку управлінь, відділів та інших структурних підрозділів до забезпечення виконання Конституції, Закону України „Про звернення громадян”, вимог Указу Президента та розпорядження голови облдержадміністрації та міського голови.

Питання забезпечення безумовного виконання положень Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” знаходиться на постійному контролі у виконавчому комітеті Золотоніської міської ради та докладається максимум зусиль, щодо позитивного вирішення всіх звернень.


Керуючий справами                                                              О.В. Тітаренко
  
[версія для друку]
[обговорити на форумі] [підписка на розсилку]
Шановні друзі!

Войцехiвський Вiталiй Олександрович,
Золотоніський міський голова
Із радістю представляю вам гарний та історично цінний куточок Черкащини - місто Золотоношу, яке розташоване на лівому допливі Дніпра р. Золотоношки. Історія міста сягає в глибину тисячоліть - перша писемна згадка про Золотоношу припадає на 1576 рік.

Користуючись нагодою, запрошую зацікавлених у співробітництві ділових людей відвідати древній град, аби впевнитися, що ми відкриті для налагодження бізнесових, туристичних та інших взаємовигідних зв'язків.

міська громада

    
  політичні партії
  громадські організації
  релігійні громади
  міські ЗМІ
  видатні люди

сервіс та відпочинок  

    
  готелі
  туристичні фірми
  торгівля
  театри/кіно
  ресторани/кафе
  транспорт

Курсы валют
Курсы валют
Курсы валютwww.visegradfund.org

Сайт розроблено в рамках міжнародного проекту "Партнерство малих міст України та малих міст країн Вишеградської групи (Словаччина, Чехія, Польща, Угорщина)", що вповаджується за сприяння Міжнародного Вишеградського Фонду (IVF).
TyTa